Apie įstaigą

panorama-nuo-verkiu-rumu-parko-apzvalgos-aiksteles_2

Užburtame apylinkių grožiu, kur grakštus

Vilnios vingis, o jos dešiniajame krante

dunkso Belmonto miškas, miesto pakrašty,

Pakraščio gatvėje Jūs

laukiami Markučių lopšelyje-darželyje…

Įstaigoje veikia 10 grupių:
  • trys ankstyvojo amžiaus grupės
  • penkios ikimokyklinio ugdymo grupės
  • dvi priešmokyklinio ugdymo(si) grupės

Vilniaus miesto savivaldybės vykdoma  Apklausa

Darželis veiklą pradėjo 1965 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus miesto tarybos sprendimu           SCX-4x25_20160518_1217450

Nr. 230, 1997-03-25 suteiktas pavadinimas –  Vilniaus Markučių lopšelis-darželis.

Darželyje – ikimokyklinio ugdymo bei priešmokyklinio ugdymo grupės.

Darželio teisinė forma – biudžetinė įstaiga.

Ugdymo kalba – lietuvių.

Darželis vykdo neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.

Darželis įregistruotas Juridinių asmenų registre, kodas – 190020587. Darželio veiklos koordinatorius – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyrius.

Filosofija, vizija, misija

FIilosofija– Žmogaus gyvenimas tai ilgas kelias… į Save (filosofija orentuota į savęs tobulinimą).

Vizija – šiuolaikiška, sėkmingai dirbanti įstaiga, turinti gerą/savitą įvaizdį mieste.

Misija –  maksimaliai tenkinti vaikų, jų tėvų, pedagogų ir kitų bendruomenės narių poreikius. Siekti kokybiško vaikų ugdymo.

Strateginės kryptys

Ugdymo kokybė.

Besimokanti ir atvira organizacija.

Įstaigos renovavimas ir modernizavimas.