MŪSŲ PASIEKIMAI

ADVENTO RENGINYS „TU, KIŠKELI, LELIUMOJ“

ŽALIŲJŲ EDUKACINIŲ ERDVIŲ KONKURSAS

Džiaugiamės, kad Vilniaus miesto savivaldybės 2021 metų sporto projektų konkurso atrankos metu mūsų darželio teikta paraiška buvo įvertinta teigiamai

1

PROJEKTAS „INOVACIJOS VAIKŲ DARŽELYJE“

Nacionalinė švietimo agentūra vykdo Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybių biudžetų lėšomis finansuojamą projektą „Inovacijos vaikų darželyje“, kurio tikslas – gerinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo praktiką skatinant pokyčius švietimo įstaigų veikloje.

Džiugu, kad Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA), priešmokyklinio ugdymo mokymo dalyvių atrankos komisija  atrinko mūsų įstaigos komandą dalyvauti NŠA vykdomo ES struktūrinių fondų ir savivaldybių biudžetų lėšomis finansuojamo projekto „Inovacijos vaikų darželyje“ 96 ak. val. mokymuose.

Apdovanojimai „Gamtos herojai“ 2020

gamtos_herojai_coveris

Įstaigos bendruomenė aktyviai organizuoja gausybę netikėčiausių aplinkosauginių veiklų, integruoja jas į vaikų ugdymą, siekia visapusiškai ugdyti ir šviesti bendruomenę, rodo gerus rezultatus.

1111111

KONKURSO „VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ĮMONIŲ IR ĮSTAIGŲ ŽALIOJI APLINKA – APLINKOSAUGINIO ŠVIETIMO ERDVĖ“ 2020 m.

REZULTATAI

II vieta. Vilniaus Markučių lopšelis-darželis

Konkursas vyko keliais etapais. Komisijos nariai vyko į atrinktas ugdymo įstaigas, vertino edukacinių erdvių funkcionalumą, kūrybiškumą, naudojamų metodų inovatyvumą.

Daugiau apie projektą